Logo Loading
Čo sa na serveri deje?

NOVINKY

Čaká nás nová éra!

SERVER NA 1.14

Článok sa pripravuje.

Nový spawn, predmety, bugfixy!

VALENTÍNSKY UPDATE

VALENTÍNSKY UPDATE! 💕

Vážené hráčky, Vážení hráči! Prinášame Vám nový, Valentínsky update, v ktorom je niekoľko noviniek. Jednou z nich je aj veľkolepý a prepracovaný spawn, no viac sa dočítate nižšie.

🎮 MC.Awesome-Community.EU
🎧 TS3.Awesome-Community.EU
🖥 Verzia: 1.9 – 1.12.2

 Ako sme už spomínali, spawn, na ktorom pracovali naši stavitelia, bol dokončený a presunutý na hlavný, Survival server. Je veľmi veľký, no čaká len na Vás! Skúste odhaliť “Secrets” na tomto spawne a čaká Vás odmena. Nájdete ich všetky? 

Čítať ďalej

💎 Ďalšou novinkou bude zmena predmetov a výhier v Boxoch. Momentálne sú boxy ešte nezmenené, no prepočítavame šance a vytvárame nové itemy hlavne do DiamondBoxu. DiamondBox je najcennejší box, ktorý ide otvoriť. (Výnimky tvoria limitované boxy) Chceme, aby tento box znova získal svoje čaro a rešpekt. Tomu by mali napovedať aj ceny. Chystáme sa odstrániť všetky hlavy z DiamondBoxu, pribudne limitovaný item a ďalšie nové predmety, ktoré budete môcť získať. Zmena sa týka aj QuestBoxu, do neho pribudnú nové itemy, z ktorých budete môcť vytvárať nové sety u kováča. Na týchto setoch stále pracujeme, čoskoro sa môžte na ne tešiť.

💱 U Alchymistu, ktorého nájdete na spawne ale aj pod príkazom /achlymista teraz môžte vymeniť svoje levely za Exp fľaštičky. Samozrejme, Alchymista nemá toľko skla na výrobu veľkého množstva fľašiek pre celý server, preto si musíte fľaštičky, do ktorých Vám XP ZADARMO prenesie, doniesť sami.

🔐 Ďalšou novinkou sú noví Moderátori, konkrétne _An_An_, Kukitcz a Gurasek. Noví moderátori sa stále ešte zaučujú, čiže Vám nemusia byť v každej chvíli nápomocní. Berte na nich ohľad, rešpektujte nových moderátorov a buďte na nich dobrí 

🚦Zaujímavou novinkou je taktiež aj Report systém. Vidíte hráča, ktorý porušuje pravidlá? Nahláste ho pomocou /report hráč. Otvorí sa Vám menu, v ktorom zadáte dôvod. Administrátori ho po pripojení na server skontrolujú a udelia prípadný trest.

Dúfame, že tieto novinky sa Vám budú páčiť a väčšinu z nich budete využívať.

S pozdravom
Administrátorský tím Awesome-Community.

Hokej medzi serverami? Áno!

MEDZISERVEROVÝ ZÁPAS

Ahoj hráči Awesome-Community!

Blížia sa vianoce, začína mrznúť voda na jazerách, otvárajú sa ľadové štadióny! Čo tak medziserverový hokejový zápas? Určite sa máte na čo tešiť! 

Pred štedrým dňom, 23.12.2018 o 19:00 nás čaká hokejový zápas proti MidasCraft tímu! Pripravte si hokejky, nabrúste korčule a hor sa na ľad! 

Čítať ďalej

Prihlásiť sa môžte tak, že nám napíšete na náš mail: Info@Awesome-Community.eu
s odpoveďou na otázku: Prečo by sme mali vybrať práve teba?

Účastníci zápasu na strane Awesome-Community budú odmenení kľúčom od CHRISTMAS truhlice, ktorá má naozaj cenné výhry! 

IP: MC.Awesome-Community.EU
TS3: TS3.Awesome-Community.EU

IP MidasCraftu: Game.MidasCraft.SK