Logo Loading
PODROBNEJŠIE INFORMÁCIE

O NÁS

Awesome-Community.eu je Minecraftový server, ktorý je na Československej scéne pomerne nový.

Server beží na verzii 1.12, pripojiť sa môžte už od 1.9 až po najnovšiu verziu. Ako hovoria tagy servera, (Survival, Economy, PvP, Minigames) server je zameraný na Survival typ hry. V budúcnosti plánujeme pridať Frakcie a prepojiť tieto servery cez BungeeCord. Minihier máme zatiaľ len zopár, ale plánujeme pridať viac. PvP typ je nastavený na 1.9. Nechýba prepracovaná ekonomika, na ktorej si dávame záležať. Balíčky výhod pre hráčov, ktoré sa nedajú získať len kúpou, ale aj výhrou v eventoch, či dokonca hlasovaním!

Nechýba Facebook stránka, kde sú rôzne aktuality zo servera. Podpora servera samozrejme nechýba, s otázkamy nás môžte kontaktovať na maile info@Awesome-Community.eu. Administrátorský tým je zvačša skladaný zo starších ľudí, (minimálne 15+) na ktorých sa môžte obrátiť s akoukoľvek prosbou, či otázkou. Administrátori majú prísne podmienky, ktoré musia dodržiavať pri akomkoľvek postupe trestu. To znamená, že v žiadnom prípade nemôžete bezdôvodne dostať akýkoľvek trest.

Hra je spestrená rôznymi dodatkamy ako efekty, možnosť vlastného skinu, rozsiahle štatistiky hráčov, TOP hráčov v rôznych minihrách, hlasovaní, PvP zabitiach a veľa dalších.